Најновиот трејлер за “Batman v Superman“

18 февруари, 20160
Најновиот трејлер за “Batman v Superman“

Обожавателите на филмските херои Бетмен и Супермен со големо нетрпение го очекуваат новиот филм во кој двајцата суперхерои ќе ги одмерат силите.

Иако Batman v Superman: Dawn of Justice, во кината доаѓа во март, маркетиншката кампања сега го достигнува врвот бидејќи е објавен нов возбудлив трејлер кој фановите ги остави без зборови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş