Есенски тренд: џемпери со риги

4 ноември, 20160
9

Летната сезона не може да се замисли без морнарските маици на риги, а оваа сезона џемперите со риги се неизоставен дел од понудата на познатите модни куќи.

Џемперите со риги се симбол на францускиот шик и лежерен стил и затоа се присутни во најновите колекции кај многу од популарните модни куќи.

Овие тренди џемпери може да се носат во комбинација со фармерки, пенсил сукњи но и со мини сукњи со А крој.

Како можете да ги носите овие прекрасни џемпери погледнете во галеријата…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi