Кајли прошета во хеланки низ кои и се гледаа гаќичките

12 јануари, 20160
4

Таа е позната по заводливите облини и никогаш не пропушта шанса да го покаже своето тело пред јавноста.
кајлиНо, Кајли Џенер овој пат откри повеќе од што планираше, откако го покажа задникот и долната облека за време на прошетката во Холивуд.
кајли118 годишната ѕвезда од реалните шоуа случајно покажа дека носи розева долна облека под своите скоро проѕирни хеланки, додека се качуваше по скалите.
кајли2Изгледа дека дури и славните личности понекогаш забораваат дека хеланките не се панталони…
кајли3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber