Камери на бензинска пумпа снимиле вонземјанин!

14 ноември, 20160
Камери на бензинска пумпа снимиле вонземјанин!

Од некоја причина, Перу е земја која е легло на вонземски активности, а оваа видео снимка во целост ги избезуми жителите на таа земја.

Имено, на снимката се гледа група луѓе која стои на бензинска пумпа, но одеднаш се појавува мало непознато суштество. Откако го забележале, луѓето веднаш притрчале кон него…

Погледнете го видеото:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma