Невидена свадба во Русија: Мечок ги венча младите!

3 ноември, 20160
Невидена свадба во Русија: Мечок ги венча младите!

Руските млади се одлучиле на необичен гест и на венчавката повикале мечок тежок 133 килограми.

За изненадувањето да биде уште поголемо, мечокот добил чест да го склучи бракот помеѓу Денис и Нелие.

Погледнете и споделете со пријателите:

https://www.youtube.com/watch?v=KjEh2FYbTK4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi