Новата песна “Love Me Now” на Џон Леџенд ќе ви ги насолзи очите

15 ноември, 20160
8

Џон Леџенд го објави видео спот за новата песна “Love Me Now” а во емотивното видео за новата песна се појавуваат неговата сопруга, Криси Тиген, и нивната преслатка ќеркичка Луна.

Објавувањето на песната и спотот беше проследено со Инстаграм фотографијата на Џон, Криси и Луна, кои повикуваат на љубов и мир во светот.

Погледнете го преубавото видео и новата песна:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma