Ова е најубавата телохранителка на светот

12 септември, 20160
13

Шу Ксин од Кина е забележана на самитот Г20 и стана интернет сензација, при што корисниците на социјалните мрежи ја прогласија за најубавата телохранителка. Пред оваа работа, таа работела во војска.
devojka1-610x400
Ксин е припадничка на војската задолжена за обезбедувањето на овогодинашниот самит Г20, а откако некои фотографии од самитот се појавија во јавноста, таа стана хит на социјалните мрежи. Шу Ксин работи во Народната ослободителна војска, а родена е во градот Гуиџанг.
Shu-Xin-bodyguard-G20-Summit
Нејзе ја прогласија за најзгодната телохранителка на светот, а многу брзо ја сместија и во топ 10 најубави жени во војската.

Наводно, родена е во 1990 година, но Кинезите не сакале да дадат какви било други информации за неа бидејќи ги сметаат за доверливи.
G20-708725
Сепак, во нивните медиуми се појавиле информации дека оваа убавица во слободно време сака да пее и дека го освоила второто место на едно локално натпреварување во пеење.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi