Ова се најбогатите порно актерки!

3 јануари, 20160
10

Порно индустријата од ден на ден расте се повеќе и повеќе. Од обичните “воздивки”, дојдовме до фактот дека сега може да избираме жанр, категорија, без разлика дали сакаме црвенокоса заводничка или филм со старлета со голем задник.

Секојднево “скокуваат” нови млади, а сепак, некои “стари” се толку добро интегрирале така што никој не може да ги замени.
Се разбира, со таа позиција доаѓа подебелиот паричник, ова е листа на најбогатите:
10. Сани Лав – 2.5 милиони долари
9. Саша Греј – 3.0 милиони долари
8. Џена Хејз – 3,5 милиони
7. Кејти Морган 4.5 милиони
6. Бри Олсон – 5.0 милиони
5. Марија Такаги – 5.0 милиони
4. Трејси Лорд – 7 милиони
3. Џеси Џејн – 8.0 милиони
2. Тара Патрик – 15.0 милиони
1. Џена Џејмсон – 30.0 милиони долари
Поради овие факти и за да уживате малку ви донесуваме неколку секси актерки, погледнете ги некои од нивните најдобри изданија.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber