Поради оваа жена и Путин пушти солзи: Еве што му рекла!

11 февруари, 20160
Поради оваа жена и Путин пушти солзи: Еве што му рекла!

Руското шоу „Клуб на весели и снаодливи“ го угости првиот човек на Русија, Владимир Путин.

Поради зборовите на една од учесничките во шоуто, Путин пуштил солзи.

Имено, реченицата која толку го насмеа Путин, поради што заплакал од смеа, гласела:

„Сакам да ја отстранам тетоважата од Сталин! Ме прашувате зошто. Колку сум постара, тој повеќе и повеќе се смее“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber