Шок! Анџелина Џоли беше приведена од ФБИ

4 ноември, 20160
1

Анџелина Џоли беше приведена на информативен разговор од ФБИ, пренесоа странските медиуми, поради наводната информација дека Бред Пит го нападнал нивниот син.

За време на летот од Франција кон Калифорнија, наводно Бред Пит го нападнал нивниот син во приватниот авион, поради што Анџелина Џоли беше приведена на информативен разговор од ФБИ:  „ФБИ сака да знае што точно се случило во периодот од кога авионот полетал до моментот кога слетале. Се обидуваат да утврдат дали оптужбите за напад имаат основа“, изјави извор за Us Weekly.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi