Вака се полага докторат за возење камион!

19 февруари, 20160
Вака се полага докторат за возење камион!

Знаење, искуство и секојдневна пракса се потребни за вожња каква што е прикажана на видеото подолу.

Погледнете го овој мајстор зад воланот и споделете со пријателите:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber