Менувал гума на автомобилот среде автопат, а потоа му се случило нешто што ќе го памти цел живот!

27 февруари, 20170
Менувал гума на автомобилот среде автопат, а потоа му се случило нешто што ќе го памти цел живот!

Мора да признаеме дека менувањето гуми е една од оние вештини кои се уште не можеме да ги совладаме, но она што сигурно го знаеме е дека никогаш не треба тоа да го правиме среде пат.

Меѓутоа, „генијалецот“ од следното видео одлучил да ја промени гумата и тоа среде брз автопат!

Едно е сигурно, ваква идеја никогаш веќе нема да му падне на памет…

https://www.youtube.com/watch?v=dcU3FdEZzhg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris