Возел велосипед низ шума, а потоа погледнал зад себе и доживеал ШОК

27 февруари, 20170
Возел велосипед низ шума, а потоа погледнал зад себе и доживеал ШОК

Ова момче сакало само да помине ден во природа и да го вози својот велосипед низ шума.

Ставил GoPro камера на кацигата како би ја снимил својата авантура. Не ни помислувал дека ќе доживее шок.

Кога погледнал зад себе, сфатил дека огромно гризли трча зад него…

Погледнете и споделете со пријателите:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris