ЛЕКАРИТЕ ВО ШОК: Ставила компир во вагината за да не затрудни, а потоа се сучило…

27 февруари, 20170
1

22-годишна Колумбијка пренесена е во болница откако се жалела на тешки болки во стомакот.

Лекарите се шокирале кога откриле дека причината за нејзините проблеми е компир во вагината кој пуштил корени!

„Мајка ми ми кажа дека ако не сакам да останам трудна, да ставам компир во вагината и јас и` поверував“, им објаснила пациентката на лекарите кога ја прашале како компирот се нашол во нејзината вагина.

Компирот во телото на девојката се наоѓал околу две недели, што било доволно да пушти корени во вагината, а лекарите успеале проблемот да го отстранат без операција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris