На главата и се појавил огромен тумор – била на ризична операција а еве како изгледа денес

29 декември, 20170
15

На америкнката Енџи Твигс лекарите успеале да и отсранат огромен тумор кој и се појавил на десната страна на главата.
По нејзините зборови, под нејзиното уво прво и се појавило мало топче. Таа отишла на лекар но таму и кажале дека нема за што да се грижи. Сепак откако поминале денови и години топчето станувало се поголемо и поголемо. Енџи минувала исклучително тежок период. Била депрсивна бидејќи секој ден и се влошувала ситуација. Сепак на нејзина среќа лекарите од една клиника во Лос Анџелес прифатиле да и направат ризична операција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris