Родено двоглаво теле: Четри очи, усти на две места, оди во круг

29 декември, 20170
14

Во Кентаки на една фарма родено е теле со две глави. Фармерот прво помислил дека се рбаоти за близнаци, но набрзо сфатил дека нешто чудно се случува.

Женското двоглаво теле има два носа, усти на две места и четири очи.

Освен тоа, телето оди во круг. Погледнете:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris