Најубавите плажи на Тајланд гарантираат волшебен одмор

31 јули, 20170
Sunset Beach, Koh Lipe

Тајланд веќе подолг период е едно од најомилените дестинации за годишен одмор, уживање во сонце и фантастични плажи, а оние кои ќе се одлучат за Тајланд, ќе ги дочекаат бел песок и кристално чиста сина вода.

Тајланд има повеќе од 8.000км обала, така што изборот е навистина голем. Фантастичните плажи им нудат на посетителите  и голем број на барови и спортски активности.

Railay Beach, Krabi

Sunset Beach, Koh Lipe

Andaman Beach, Koh Jum

Sunrise Beach, Koh Lipe

Maya Bay, Koh Phi Phi

Kluai Beach, Koh Kood

Long Beach, Koh Lanta

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris