Zumba фитнес! Загарантирана забава и добра линија!

31 јули, 20170
Fitness class.

Зумбата е наменета за сите оние кои сакаат да танцуваат, да се забавуваат и да вежбаат.

Динамична и возбудлива фитнес програма во која целосно уживате. Изведувате лесни танцови чекори во комбинација со класични аеробик движења, така што го активирате целото тело и ги обликувате колковите, струкот и нозете.

Сите што веќе пробале, потврдуваат, – тајната е во чувството на среќа кое ве обзема како и при танцување.

За тие што сеуште не пробале, еве пример како еден зумба час изгледа.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris