10 лакирани парчиња кои ќе ги обожавате

20 ноември, 20180
pvc

Ви го претставуваме изборот на тренди здолништа, панталони, јакни и капути со лакирана површина.

PVC, латекс,лакирана кожа, односно сите материјали со висок сјај се хит оваа сезона. Посебно популарни се пластифицирани и лакирани мантили, како и здолништа до под колена. Погледнавме што нудат некои од најголемите дизајнерски имиња и одбравме десет парчиња за вас.

Во нашата галерија ќе најдете лакирани мантили, јакни, здолништа и панталони со висок сјај и квалитетни обработки со потписот на најценетите модни брендови, вклучувајќи ги  Marni, Miu Miu, Staud и други …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber