Анџелина Џоли во минималистичка црно – бела комбинација

28 ноември, 20180
joliii

Позатата актерка заблеска во едноставната модна комбинација.

Во изминатите неколку години, Анџелина Џоли ретко ја гледаме на црвениот тепих, така што секое нејзино појавување во јавноста посебно не радува, а овој викенд во Лондон навистина изгледаше одлично.

Анџелина во Лондон се појави во елегантна црно – бела комбинација која се состоеше од едноставен бел фустан со чипка и долга црна наметка, а комбинацијата  се претопи со златните чевли, коса со волумен и црвен кармин кои одлично и прилегаа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber