Болно враќање во реалноста: После Донатела Версаче, паднав на Вики

28 февруари, 20180
5

Јелена Карлеуша неможе да преболи што се врати во Србија од Милано, каде што беше специјална гостинка на Донатела Версаче на Неделата на мода.

Пејачката е и понатаму под впечатоци од најпрестижното модно случување во светот, па враќањето во реалноста и падна многу тешко. Јелена на социјалните мрежи се пожали како на кратко изгледа нејзиното секојдневие.

– Мојот живот од Донатела до Вики и назад – напиша Карлеуша на Твитер, алудирајќи на честите судири со Вики Миљковиќ во жирито на Звездите на Гранд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris