БРАЗИЛСКИОТ ХУЛК ГО ШОКИРАШЕ СВЕТОТ: Полн со стероиди, изгледа како чудовиште и нема намера да прекине

14 мај, 2018
2

Валдир Сегато е 48-годишен бразилски бодибилдер кој доминира на нелегалните натпреварувања.

Сегато пред седум години започнал да си вбризгува во бицепсите опасни масла. Од тој момент бицепсот му нараснал до 70 центиметри, а тој нема намера да престане. Сака да биде уште поголем.

“Мојот сон се оствари. Кога го гледам своето тело како расте и како се развива, јас сум задоволен. Јас сум бразилскиот Хулк, а ме нарекуваат и Хи-Мен. Јас сум најсилниот човек во светот”, вели Сегато.

https://www.instagram.com/p/Bie3c-DBCc-/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BicEjLOhsxk/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BiWhgxuhIUe/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BiPJRI7BvFI/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BiNYqFAhWr9/?utm_source=ig_embed

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris