Добила на лотарија, но нема среќа во љубовта: Му давам 60.000 фунти на момчето кое што ќе сака да биде со мене!

13 ноември, 20180
лото

Ова е уште еден доказ дека со пари не се купува се, а тоа особено се однесува на среќата и љубовта.

Џејн Парк (23), Британка која освоила милион фунти на лотарија на 17 години, нуди 60.000 фунти годишно на нејзиното идно момче, односно на оној кој ќе сака да поминува време со неа.

Џејн секојдневно ужива во скапи работи, оди на луксузни патувања, но сфатила дека нешто и недостасува во нејзиниот живот.

Откако добила на лотарија, таа нема среќа во љубовта. Никогаш не е сигурна дали некој е со неа бидејќи е богата или затоа што навистина му се допаѓа.

View this post on Instagram

Throwback to ocean b 😝

A post shared by Jane Park (@janeparkx) on

Милион освои кога прв пат играше Лото, а во последниве години ги зголеми своите гради и го подигна задникот, а светот неодамна и се сруши кога раскина со нејзиното дотогашно момче, 19-годишниот фудбалер Џордан Пиџот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber