Доколку не сте ја забележале…

5 декември, 20180
lima 2

Оваа убавица застана рамо до рамо со Андриана Лима, Александра Амбросио и останатите „бомби“!

Фрида Асен е манекенка која стоеше рамо до рамо со „ангелите“ како Адриана Лима, а денес е нејзиниот ден!

На Instagram, Фрида ја следат 425.000 луѓе, кои секојдневно уживаат во фотографиите и видеата од различни егзотични локации и модните писти низ светот …Прекрасната Фрида е од Норвешка, а пошироката публика ја запозна минатата година, кога „прошета“ на ревијата на „Victoria Secret“.

Фрида денес го слави 24-тиот роденден, бакнеж до славеничката!

View this post on Instagram

Sundays☀️💛

A post shared by Frida Aasen (@frida_aasen) on

View this post on Instagram

Easy day on set💜

A post shared by Frida Aasen (@frida_aasen) on

View this post on Instagram

When @tobimakeup worked her magic💄

A post shared by Frida Aasen (@frida_aasen) on

View this post on Instagram

💃🏼

A post shared by Frida Aasen (@frida_aasen) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber