Сопственикот ќе доживее срцев удар! Погледнете што му направи ова младо момче на скапото Ламборџини!

5 декември, 20180
ламбо

На интернет се појави видео од безбедносни камери поставени во двор, на кое гледаме паркиран скап автомобил Ламборџини.

Потоа, на улицата доаѓа еден човек кој влегува во дворот и прави нешто шокантно – го зема клучот и го гребе моќниот автомобил.

Корисниците на социјалните мрежи шпекулираа дека тој е комунист кој ги мрази богатите, или едноставно е само многу љубоморен.

Без оглед каков и да е случајот, сопственикот воопшто нема да биде воодушевен:

https://www.youtube.com/watch?v=6M0XOBTnv1E

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber