Eве кога се враќаат!

13 ноември, 20180
stranger things

Објавен е даумот на премиерата на третата сезона од хит серијата „Stranger things“.

Серијата на мрежата Netflix која ги воодушеви сите љубители на хоророт и тинејџерски филмови од деведесеттите години, се враќа на 29 јули следната година.

Третата сезона,  Stranger things 3, ќе се емитува за повеќе од година и пол од последната, која ја гледавме во октомври 2017. година. Ова е подолга пауза, бидејќи помеѓу првата и вората сезона чекавме само една година. Eleven и момчињата, како и неколку нови ликови, пристигнуваат на малите екрани следната година. Дотогаш, погледнете го трејлерот!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber