Кому му пречат нејзините разголени фотографии?

21 ноември, 20180
kim

Дали сте ја виделе фотографијата во танга, покрај шпоретот? Еве како беше направена и кому му пречи!

Ким Кардашијан беше гостинка во емисијата на Елен, каде што меѓу другото, зборуваше за нејзините провокативни фотографии.

Како што е оваа!

https://www.instagram.com/p/BmARXg6ljdm/?utm_source=ig_embed

„Мислам дека ја носев таа долна облека под тренерките, па се соблеков за сликање. Понекогаш морам да направам жртва за Instagram! Така да, се разбира дека правам ситуации за сликање, но секако, не одев во долна облека додека печев колачи“, рече таа.

Кајне Вест, сепак, не е голем обожавател на такви фотографии.„Мојот сопруг не сака такви фотографии. Да кажеме дека неговите чувства се измешани. Од една страна, тој сака секогаш да бидам она што сум и да бидам полна со самодоверба и секогаш добро да се забавувам “, а од друга страна, тоа му пречи“, изјави таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber