Може ли Викторија Бекам да изгледа подобро? Не може!

30 ноември, 20180
бекам 0

Уште еден одличен outfit на британската дизајнерка.

Веќе ја коментиравме посетата на Викторија Бекам на Њујорк, односно одличниот outfit во кој пристигна на аеродромот, а сега еве уште една врвна комбинација. Овој пат во црвена боја, која толку многу и одговара. Се разбира, тука се и пантолоните со ѕвонести ногавици од новата колекција на Викторија, која таа постојано ја носи. Станува збор за панталони кои се толку долги што ги покриваат чевлите со високи потпетици и платформа , а оваа црвена боја одлучи да ја искомбинира со ташна во иста боја и бела блуза со пруги. Во секој случај, уште една одлична комбинација на британската дизајнерка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber