Се соблекоа голи на сред Атина, седнаа на мотор и направија хаос: Шокантна авантура на познатиот пар! За инает на ниските температури!

30 ноември, 20180
0

Дениз Гаф и Себастијан Стен, за потребите на снимањето на филмот „Monday“, потполно голи седнаа на еден мотор и го блокираа центарот на Атина.

Оние кои беа во близина на сетот во средата во раните утрински часови имаа комплетен увид во создавањето на сцената за две лица од Америка кои живеат во Атина и на грчките острови.

За инает на ниските температури, тие беа исклучително професионални, но исто така и добро се забавуваа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber