Познатата пејачка заблеска во разигран фустан со пастелни бои

30 ноември, 20180
рита 0

Рита Ора е позната по тоа што не се плаши да ги носи најраскошните и најнеобичните фустани на црвениот тепих, а ни нејзиниот последен моден избор не е исклучок.

За доделувањето на наградите на АРИА во 2018. година во Австралија, таа одбра прекрасен фустан на кој се прелеваат пастелни бои на невообичаениот мрежест материјал, а за дизајнот на овој фустан е заслужен американскиот бренд Маршес. Елегантната брановидна коса и металните нијанси на сенка

и нежните пурпурни бои совршено ја заокружија оваа интересна модна приказна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber