Пет нови брендови сочинети од одлични зимски јакни и капути

26 ноември, 20180
капути

Ако и вие имате проблем да го најдете совршениот зимски капут, мора да ги откриете овие одлични нови брендови.

Изборот на добар зимски капут кој ќе ве грее цела зима, ќе се вклопи во вашиот стил и по можност да трае повеќе од една сезона може да биде вистински предизвик. Зимскиот капут или јакна треба да биде една од најголемите и најважните инвестиции кога станува збор за облеката, па затоа е важно внимателно да размислите кој модел најдобро одговара на вашите потреби и стил.

Ние истраживме некои нови и релативно непознати брендови кои прават одлични зимски капути и јакни. Од минималистички капути до неодоливи puffer јакни и необични бунди и капути со пердувести детали, ги откриваме најдобрите нови брендови на палта и јакни.

https://www.instagram.com/p/BqAWWkugWH7/?utm_source=ig_embed

View this post on Instagram

NYC PRESENTATION – LOOK 1

A post shared by Saks Potts (@sakspotts) on

View this post on Instagram

Bundle up baby @biannualbrand is @barneysny

A post shared by biannual (@biannualbrand) on

View this post on Instagram

Our colour-blocked parka at @barneysjapan 💫

A post shared by biannual (@biannualbrand) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber