Познатата пејачка дизајнираше колекција за брендот Puma

29 ноември, 20180
селена

Селена Гомез ја претстави новата линија на спортска облека што ја дизајнираше за Пума. Пејачката, исто така, се појавува во кампањата SG X Puma наречена „Strong Girl“. Инспирирана од нејзините иницијали, Селена сака да им покаже на денешните девојките дека моќта е еден од најважните квалитети, а тоа се разбира е во согласност со вредностите што ги промовира Пума.

Во промотивната кампања, Селена се појавува заедно со нејзините пријатели, „Моќта е нешто што се обидувам да го поседувам секој ден. Сакав да создадам колекција во која жените ќе се чувствуваат секси, силни и моќни. Го сакам секое парче кое го дизајнирав и се надевам дека ќе ги инспирира другите да ја најдат својата внатрешна силна девојка “, изјави Селена.

Колекцијата SG x PUMA Strong Girl ќе биде објавена на 12-ти декември во избрани продавници ширум светот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber