Снимен е кинескиот Супермен: Не е шега, погледнете што направи!

19 ноември, 20180
supermen

Ова видео го импресионираше целиот свет!

На интернет се појави неверојатно видео на кое еден човек со „голи раце“ успеа да го извлече камионот, во движење, од каналот и да го врати назад на патот.

Ако во писмена форма ова ви звучи неверојатно, погледнете го видеото и видете како сè од напишаното е вистина до последната буква:

https://www.youtube.com/watch?v=6E6cW5zpi24

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber