Уште поголем сјај: Омилените патики на Кјара Ферањи

22 ноември, 20180
Capture

Во соработка со брендот Конверс и најпознатата италијанска блогерка Кјара Ферањи, настана празничната колекција на патики која сјае.

Тие ќе ја задоволат желбата за светки на секоја девојка, а се состојат од два дела.

Првиот дел се состои од плитки и длабоки модели на Chuck Taylor All Star Lift со сребрени и црни светки, а вториот е унапредена верзија на Chuck 70 Silhouette со поделено платно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber