Забележала дека нејзиното дете се однесува чудно: Го видела видеото од надзорните камери во градинката, па ја дозна вистината!

25 декември, 20180
Capture

Ги прегледале снимките од надзорните камери и ја дознаа ужасната вистина.

Нема родители на Земјата кои навистина би сакале да му наштетат на своето дете. Оваа мајка забележала дека нејзиниот син чудно се однесува кога се враќа од градинка, а еден ден дошол со модрици на неговото тело.

Мајката веднаш отиде во болница и го пријави случајот на полицијата. Тие го прегледаа видеото надзорните камери и ја дознаа ужасната вистина – воспитувачката го тепала нејзиното дете! Ова е мал потсетник за секогаш да ги проверувате вашите деца, па дури и ако се на безбедно место како градинка.

Погледнете го видеото и споделете го со пријателите:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber