10 минути до совршен задник

28 март, 20190
aa

Летото наскоро ќе пристигне, плановите за одмор се во тек, но дали навистина сте подготвени да се соблечете во бикини? 🙂 Ако сте загрижени за познатите „5кг вишок“ ви го претставуваме видеото со одлични и ефикасни вежби кои ќе ги доведат вашите нозе и задник во топ форма. Доколку секој втор ден издвојувате по 10 минути, резултатите се загарантирани.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber