Ќе ве изненади новото лице на beauty брендот L’Oréal

15 јануари, 20190
lor

L’Oréal Men Expert го претставува новиот амбасадор

Нови изненадувања доаѓаат од светот на шминката и негата за лице. Имено, од претставништвото за beauty диви, пристигна вестта за новото лице што отскокнува од вообичаените актерки и пејачки.

Не, не зборуваме за Behati Prinsloo …

Пејачот Adam Levin  ќе ја претставува Hydra Energetic програмата за мажи „L’Oréal“.

Пјер-Емануел Ангелоглу, меѓународниот претседател на L’Oréal Paris, на именувањето кажа: „ Adam Levin е најголемиот музичар на нашето време, чија работа не остава никого рамнодушен. Неговата енергија е доволна за да ги „осветли“ стадионите и да го раздвижи светот.“

Дали Adam ќе се снајде во новата улога?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber