Микро свет: Најдобрите ташни за оваа сезона

15 јануари, 20190
tasni

Неодоливите микро ташни ќе ги носиме и оваа пролет!

Микро ташните се дефинитивно еден од најголемите трендови, ако не и феномен изминатите неколку години. Ги популаризираше францускиот дизајнер Jacquemus и скоро да не постои трендсетерка која нема една од неговите ташни. На трендот набрзо му се приклучија и други брендови, а посебно популарни се микро-ташните на Staud.

Покрај Jacquemus и Staud, во понудата ги имаат многу други луксузни брендови како што се Partizia Pepe, Chanel, Cacharel, Masion Margiela, Proenza Schouler и Guy Laroche, а во продолжение ви го претставуваме изборот на најдобрите од сегашната понуда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber