Adel се напи со Spice Girls

9 август, 20190
266b09bb0caa4b56cadb4a9734cdb0b0a02b26a2_articlemain
Британската пејачка, 31-годишната Адел, никогаш не ја криела својата љубов кон групата “Spice Girls”. 
Оваа сабота, како и другите навивачи, уживаше на концерт на стадионот Вембли. Не го криеше својот ентузијазам на социјалните медиуми, па објави фотографии и фотографии, со што го одбележа овој одличен момент. 
Во едно интервју, Адел признала дека овие пет девојки многу влијаеле на нејзината кариера.
„Последниот пат кога ги гледав во живо беше пред 21 година! Денес, со моите најблиски, плачев, се смеев, врескав, танцував, правев спомени и повторно се заљубив, исто како што правев кога имав десет години. 
Не е тајна колку ги сакам и колку ме инспирираа и мотивираа постојано да гледам пред себе и да не се свртам. Се опијанив со девојчиња и не можам да верувам колку сум среќна. Ви благодарам за сето она што го доживеав, без вас не би била овде каде сум. Ве сакам“, ја отвори душата на социјалните мрежи  Адел.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber