Ако сакате криминалистички серии, овие 7 нови наслови ќе ве воодушеват

22 април, 20190
zabava

Приказни кои ќе ве шокираат и стационираат пред малите екрани.

Иако понекогаш нема ништо поубаво по напорниот ден од работа да се релаксирате со хумористична серија, постои нешто толку интригантно во криминалистичките серии базирани на вистински настани што понекогаш сме подготвени цела ноќ да поминеме со нив.

Во продолжение откријте ги 7те нови наслови кои ги издвоивме, документарци и играни приказни кои ќе ве шокираат и стационираат пред екраните и ќе ве натераат да размислувате.

Confessions With a Killer: The Ted Bundy Tapes

Lorena

 

I Am The Night

 

The Case Against Adnan Syed

The Act

Delhi Crime

When They See Us

https://www.youtube.com/watch?v=u3F9n_smGWY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber