Бруклин Бекам и Хана Крос во солзи! Дали е ова крај на љубовта?

25 април, 20190
hana

Проблеми во рајот.

Бруклин Бекам, 20-годишниот син на дизајнерката Викторија и пензионираниот фудбалер Дејвид, на јавноста, а и на своите родителиим ја претстави својата нова девојка, 19-годишната манекенка Хана Крос. Тие од тогаш, секој момент го користат заедно, но според најновите фотографии кои испливаа во јавноста, во љубовта не им цветаат ружи.

https://www.instagram.com/p/BwhxJttgfiJ/?utm_source=ig_embed

Всушност, тие се забележани како се караат во автомобилот, каде што Хана не можеше да ги сопре солзите, а изразите на нивните лица даваат впечаток дека нивната дискусија е повеќе од сериозна. Во еден момент, младиот Бекам почна да плаче, а точната причина за нивните несогласувања се уште не е позната.

Откако Бруклин ја покажа новата девојка, медиумите не престануваат да го следат секој нивни чекор. Парот е неколку пати забележан во друштво на семејството Бекам, а внимание привлече и неодоливата сличност помеѓу Хана и Викторија. Дека не е лесно да се биде девојка на наследникот на еден од најпознатите светски фудбалери и поранешната Spice Girl, се чини дека Хана се увери и тоа во неколку наврати, бидејќи ова не е првпат на фотографиите да изгледа како да и „потонале сите бродови“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber