Наскоро пред олтар!

25 април, 20190
Capture

За време на неговиот неодамнешен престој во Белград, каде што го снимaше филмот „Minamata“, Џони Деп беше фатен како се бакнува со атрактивна црнокоса девојка, со која е виден минатата година во Москва додека беше на турнеја со својот бенд.

Сега е потврдено дека станува збор за руска танчерка и кореографка Полина Глен, која, според „Daily Mail“, e во средината на 20-те, a со 55-годишниот холивудски заводник, се запознале на една прослава во Лос Анџелес минатата година.

Деп со месеци се обидуваше оваа врска да ја задржи во тајност , но странските медиуми сега обелоденија дека тој и Полина дури и живеат заедно во неговиот дом во Лос Анџелес.

View this post on Instagram

Female power in eyes;)

A post shared by POLINA GLEN (@polinaglen) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber