Cardi B во новата спортска кампања на Reebok

19 август, 20190
cardi b

За потребите на последната кампања на Reebok, „Sport thе Unexpected“, во која се промовира новиот модел на патики – Classic Club C Vintage – Cardi B се најде во салон за убавина.

Додека таа ја држи главата под хаубата за коса со огромни витлери, забележува дека врвките на нејзините патики се одврзани. Наместо самата таа, врвките ги врзуваат нејзините огромни нокти, па затоа видео се вика Nails.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber