Црна елеганција за црвениот тепих: Селена Гомез блесна во креација на Dior

30 април, 20190
selena

Популарната пејачка Селена Гомез веќе долго време е отсутна од музичката сценa, исто така, се повлече и од социјалните мрежи за да се посвети на приватниот живот и здравје.

Поранешната љубов на Џастин Бибер конечно се врати и за прв пат оваа година се појави на црвениот тепих.

Иако сме навикнати музичката ѕвездa да ја гледаме во нежни, романтични и младешки изданија, таа со својата најнова комбинација направи целосен пресврт.

Гомез се појави во едноставен елегантен црн Dior фустан со совршен крој, а комбинацијата ја надополни со класични црни салонки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber