Малата Вивијан навистина порасна: Најмалата ќерка на Анџелина Џоли и Бред Пит го привлече целото внимание

30 април, 20190
џоли

Фотографирана во прошетка со мама Џоли.

Во последно време, повторно е актуелна приказната за разводот на познатата холивудска двојка Џоли-Пит, а откриено е дека официјално се разведени. Анџелина се откажа од презимето Пит, но нивните деца ќе ги зачуваат и двете презимиња.

Анџелина често може да се види на прошетка со децата и ги објавува секојдневните активности во нивно друштво, додека тоа не е случај со Бред.

Вивијан инаку има и брат близнак по име Нокс, но тој, како и останатите деца, не беа во шопинг со овие две дами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber