Дали Kylie штотуку призна дека се венчала со Travis Scott?

25 јануари, 20190
k

Морате да ги погледнете новите фотографии на Kylie Jenner.

Kylie, nа Instagram објави серија од црно-бели ретро фотографии на кои таа позира во секси долна облека и кариран капут. Освен тоа што не ни е јасно како некој може да облече долен веш со толку многу испакнатини, уште нешто ни падна во очи.

Последната фотографија, Кајли ја наслови – „extrajo a mi esposo“, што во превод значи – ми недостига мојот сопруг. Бидејќи Кајли во минатото го нарекуваше Тревис како нејзин сопруг (“hubby”), тоа не мора да значи дека тие официјално се венчале. Претпоставуваме дека Кајли нема да побрза да ја разјасни мистеријата, туку ќе ги остави фановите да живеат во неизвесност …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber