Дуа Липа нѐ воодушеви со необичниот моден детаљ

6 февруари, 20190
dua

Необичен додаток кој ќе ве сокрие од непосакуваните погледи!

Дуа Липа е позната по експериментирањето со нејзиниот стил и необичните комбинации на облека, дури и кога станува збор за одење на аеродром, а нејзината најнова комбинација особено нè воодушеви. Познатата пејачка на аеродромот се појави во невообичаена комбинација во зелена боја, а она што нас посебно не воодушеви беше нејзината предимензионална крзнена шапка што е одличен избор за сите познати личности кои сакаат да се сокријат од фановите и вредните фотографи кои го следат секој нивни чекор.

За дизајнот на овој необичен моден додаток е заслужна британската дизајнерка Emma Brewin која стана позната токму по својата шапка со вештачко крзно, која ја видовме во сите можни едиторијали, а ги носеа Rita Ora и Miley Cyrus.

Што велите, би го носеле ли вие овој необичен моден додаток?

https://www.instagram.com/p/BtaVirBhXbg/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BrPVUHkAW4F/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BldJRprljCh/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BcUHtFiH2d7/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber