Фотографија како доказ: Дали Lady Gaga и Bradley Cooper се сепак во врска?

5 март, 20190
gaga

Иако Irina Shayk по настапот на Оскарите ја прегрна Lady Gaga и иако самата пејачка ги негираше гласините дека помеѓу неа и Bradley нема нешто повеќе од пријателски чувства, нагласувајќи дека настапот на песната „Shallow“ е токму онаков како што тие сакале да го претстават, гласините не престануваат.

Јавноста е сè повеќе e убедена дека блискоста што се чувствува помеѓу Lady Gaga и Bradley Cooper не е глума, туку чиста емоција која не можат да ја сокријат и да сакаат.

Љубопитните луѓе не престануваат да бараат докази, а во прилог е фотографија од Lady Gaga и Bradley Cooper која настанала пред доделувањето на Оскарите.

https://www.instagram.com/p/BucpePWAcNs/?utm_source=ig_embed

Актерот ја прегрна колешката околу половината, но трагите од карминот под неговата долна усна, даваат сомнеж дека парот не се бакнува само во образ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber