Jeremy Meeks направи грешка што не се простува: Богатата наследничка го остави најзгодниот затвореник

5 март, 20190
12

Американскиот модел, Jeremy Meeks (35), познат како „најзгодниот затвореник во светот“ и ќерката на сопственикот на „TopShop“,Chloe Green (27), ставија точка на нивната љубов и тоа пред првиот роденден на нивниот син.

Странските медиуми објавија дека тие двајца се скарале во Дубаи, за време на вечерното излегување и дека Jeremy го напуштил клубот без неговата драга. Chloe не сакала тоа да му го прости, па веднаш го извадила вереничкиот прстен и заминала со  пријателките во Монако.

Како што велат изворите, Jeremy, на секој можен начин се обидува Chloe да му прости, бидејќи се навикнал на убавиот живот кој му го овозможи нејзиното богатство.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber