Ги натрупаа со подароци од сите страни на светот

9 април, 20190
megan

Тие се многу популарни и секој ја знае нивната адреса …

Меган Маркл и принцот Хари добија многу подароци за нивното уште неродено бебе, a на листата има сè и сешто.

Така, идната мајка ќе биде подготвена за доаѓањето на бебето, иако таа и нејзиниот сопруг, по навика, не купиле ништо однапред. Војвотката на Сасекс доби 97 кадифни играчки и работи за детето од фановите кои едвај чекат да ги запознаат.

Нивните обожаватели беа со широки раце, па покрај визуелните играчки за бебето, им поклонија три марами и детски чизми, од кои некои се рачно изработени, што ја воодушеви поранешната актерка.

Кралското семејство објави список од 26 страници со попис на сите подароци кои ги добија од луѓето од Австралија и Нов Зеланд за време на турнејата одржана минатата година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber